Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-12, 19:10   #41
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Problemy z trądzikiem

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Oooo dokładnie tak! Chciałabym się nie malować, bo w upał mam wrażenie że twarz się gotuje... Ale niestety, mam zaskórniki i dużo przebarwień więc jest to niemożliwe. Postanowiłam rozprawić się z tymi śladami i stosuję serię Garnier Czysta Skóra Active, ale wiadomo że efekty zachodzą powoli. Robiłam tak że nakładałam odrobinkę podkładu na fragmenty z dużymi śladami i trochę korektora i pudru na to. Tak delikatnie żeby efekt był naturalny. Teraz używam kremu Nivea Visage Young 2w1 z lekkim podkładem i troszkę korektora. Jest lepiej bo nie czuję takiego "zapychania" porów.
droga kolezanko, czas sie wybrac do dermatologa, odstaw wszyskie te szity garniera itp drogeryjne... masz problem z cera, wylecz ja a nie pogarszaj... garnier to jeden z najwiekszych wysuszaczy...

a na lato jest fajny krem z filtrem barwiacy spf 50 z la roche posay ale cena dosc wysoka, ok 50zl, fluid wtapia sie w cere i nie widac, ze sie czyms wymalowalas i ma ochrone przed uva i uvb
na przebarwienia ja olecam "acne-derm" za ok 20zl w patece bez recepty, sa tez rozne zele do mycia twarzy np wybielajacy z firmy "Clarena" na allegro widzialam za ok40zl, to ujednolici Ci cere a takze chroni przed fotostarzeniem sie skory...

co polecam, to tylko z wlasnego doswiadczenia, nalezy wziasc pod uwage, ze kazda/dy z nas inaczej reaguje na dane kosmetyki, wiec nalezy sie wybrac do specjalisty w takich przypadkach... bo my mozemy pogorszyc sytuacje , kazdy lekarz dobiera indywidualnie do potrzeb czlowieka kosmetyki...

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2010-07-12 o 19:12
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując