Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-05, 18:32   #4862
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez josephine-baker Pokaż wiadomość
słuchajcie! okazało sie ze pro new tech nie ma 24 mm i babka dzwoniła żebym zmieniła zamowienie. Zamiast 35ki wybrałam 24kę z turmaliną.... CZY TO JEST DOBRY WYBÓR?! Bo jak mam zamiar używać jej często to ta powłoka (bo to nie z czystej ceramiki) chyba za pół roku zejdzie...
Ja tez zastanawialam sie wczesniej ktora wybrac czy new tech czy turmaline ale wkoncu chyba kupuje remingtona tez ma tylko powloke i boje sie czy nie zejdzie ale zawsze mozna reklamowac. Moze odwolaj zamowienie jak sie da i poczekaj na new tech 24mm (ale z tego co wiem to juz je wycofuja i niewiadomo czy beda) jesli bardzo ci na niej zalezy albo wez 35mm chyba niczym sie nie roznia tylko ta raczej nie da sie robic loczkow.
Ale mysle ze turmaline pulse tez jest bardzo dobra, jest bardzo duzo pozytywnych opini na jej temat i dziewczyny nic nie pisza ze ta powloka schodzi i nie powinna zejsc za tyle kasy, bo chyba jest to gruba warstwa Jak kupisz ktoras z nich to daj znac aha i jeszcze jaki lakier zamowilas podaj dokladna nazwe i cene no i objetosc jak wiesz bo mi tez by sie cos takiego przydalo.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora