Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 19:50   #2428
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak się rozpuszcza w wódce, pewnie trzeba podgrzewać. Woda wykluczona, nie rozpuszcza się w niej.
10 minut na czystym spirycie wytrzymalam, ale on nałożony solo pali a z kwasem podwójnie; z wódką powinno być mniej hardkorowo
Buzia wyglada ładnie, lekko łuszczą mi się okolice nosa ale efekty trwają. Jakoś tak promienniej wyglądam

Nawet jestem zdziwiona, bo sądziłam po tych uszczypliwościach ze strony tego żrącego kwasu że skóra mi odpadnie hurtowo, a tu nic takiego - łuszczenie do ukrycia pod makijażem.


Jak najbardziej polecam LHA
ok to lece mieszac LHA na wodce dam znac co i jak, mam nadzieje ze mi ryjka nie wypali 3majcie kciuki
aktualizacja: zrobilam peeling wg twoich wyliczen ale zamiast spirolu dalam wodke, niestety ciezko sie rozpuszcza wiec musialam nakladac podgrzany roztwor gdyz momentalnie kwas ponownie sie krystalizowal czy ty tez tak mialas jesli chodzi o spirytus???
wytrzymalam 10 min twarz ogolnie czerwona lekko pieklo ale teraz ok.Zaczerwienienie powoli znika mam nadzieje ze do rana bedzie juz normalnie.Zaaplikowalam sobie tamanu na noc.Jutro dam znac co i jak.
Dziekuje AniaM69 za przepis

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2009-02-12 o 22:15 Powód: aktualizacja
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora