Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozgryzacze schematów czyli szydełkujemy maskotki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-17, 12:50   #242
Just-in
Moderatozaur
 
Avatar Just-in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 3 586
GG do Just-in
Dot.: Rozgryzacze schematów czyli szydełkujemy maskotki :)

Dziewczyny, śliczne myszki A koteczki świetnie wyglądają razem. Brawo Ewa

Właśnie zaraz się zabieram za myszora, przepraszam za opóźnienia z mojej strony.

Jestem jak najbardziej za czymś Wielkanocnym aktualnie Limomanko, nie miej żadnych oporów przed przejęciem kolejnego maskotkowego wyzwania i wsparcia nas schemacikiem.

Proponuję też, żeby osoba, która wstawia schemat zrobiła listę osób chętnych na zrobienie danej maskotki i na koniec wstawiła zdjęcia wszystkich maskotek w jednym lub dwóch postach (w zależności oczywiście od ilości maskotek) i oficjalnie zamknęła szydełkowanie zwierzaka, dając znać do rozpoczęcia kolejnego. Myślę, że wtedy będzie więcej porządku

Co do wysyłania maskotek w jedno miejsce - mogłoby być fajnie, tylko nie wiem, czy są duże szanse powodzenia. Proponuję więc, żeby osoba, która zna jakieś konkretne miejsce, w które można wysłać wszystkie maskotki dała namiary, najlepiej jeszcze przed rozpoczęciem szydełkowania. Bez konkretów nie ruszymy niestety.

Uff, to się rozpisałam Śmigam szydełkować mychy
__________________

Zapraszam serdecznie do oglądania moich wyczynów szydełkowych i nie tylko... o tu

To już ...
Just-in jest offline Zgłoś do moderatora