Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik krostkowo-grudkowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-03-22, 19:39   #2
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: Trądzik krostkowo-grudkowy

Kochana Klaudio, po pierwsze glowa do gory i nie zalamuj sie, leczenie skory trwa dlugo, nie wolno Ci sie zniechecac. Ja tez mialam/mam tradzik grudkowy, tak wiec wiem, ze da sie te sprawe opanowac. Zaskoczyl mnie troche zestaw lekow ktore dostalas, mnie leczono isotretinoiną (isotrex)ale ja nie jestem lekarzem ani zadnym innym specjalista. Musisz pogodzic sie z przejsciowym pogorszeniem stanu cery, na takich specyfikach skora jest podrazniona, zmeczona, daj jej troche czasu. Absolutnie nie zluszczaj skory!!!! nawet tonikiem, kup wode termalna i spryskuj nia podrazniona buzie. Odstaw maseczki bo one dzialaja drazniaca i czesto zatykaja pory, a ty chcesz je oczyscic, a nie pozaklejacKup krem dla wrazliwej cery np Toleriane lub Avene dla cery nadwrazliwej i smaruj nim buzie jesli lekarz ci nie zabronil. Ja uzywalam na noc epitheliale a dermy i znosilam to bardzo dobrze. Unikaj slonca, odstaw solarium. Jesli po miesiacu nie stwierdzisz poprawy, powiedz to lekarzowi, w razie potrzeby zmien go. W kazdym razie nie mecz buzi i badz dobrej mysli. U mnie leczenie bardzo pomoglo, choc nadwrazliwosc cery zostala, ale nie lam sie, bedzie dobrze. Aha i nie smaruj sie kryjacym matowym podkladem, lepszy jest lzejszy, nie tworzacy maski, mozew aptece maja probki nowego unifiance? powodzenia!
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując