Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-23, 14:08   #25
AliceTigra
Raczkowanie
 
Avatar AliceTigra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 111
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Dzięki za wiadomość Bunny Ja ma włosy w naturalnym kolorze blond, więc aż tak ich nie trzeba rozjaśniać tylko że używam farby w odcieniu Popielaty Blind z Welli. Moj naturalny to taki "mysi" blond ... Troche się boję że u fryzjera teŻ mogą mi zżółknąć włosy od rozjaśniacza... Ale trudno - czasem trzeba zaryzykowac
Kochana jesli chodzi o farbowanie i rozjasnianie to ja juz w tym siedze dobre 4 lata.
Zaczne może od tego, że jeśli chcesz uzyskać popielaty blond to za żadne skarby świata nie da Ci tego zwykła farba - i choć na opakowaniu jest Pani w popielatych wloskach , nie otrzymasz takiego koloru i tak jak mówisz - włosy zżółkną szybko.
Jedynym rozwiązaniem jest rozjaśnianie (ale polecam ten zabieg wykonac u fryzjera bo w domu nie radze.. ). Rozjaśniacz wnika głeboko w strukurę włosa i niestety jednym jego minusem jest to, że go narusza..
Włosy sa zazwyczaj po rozjaśniaczu przesuszone..
Ale powtarzam - żadna farba nie da ci upragnionego efektu popielu.
Polecam także po rozjaśnianiu włosków stosowania specjalnego szamponu Renegal , który zachowuje kolor popielu na włosach i zapobiega żółknięciu.
a Ja wyglądam tak :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w pol zblizenie.jpg (4,5 KB, 1706 załadowań)
AliceTigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując