Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-02, 20:58   #25
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

Jeżeli chodzi o to obcinanie (odpowiadam Poziomka 25) głowę mam pochyloną mocno do przodu, tak jak się suszy włosy by nie były przylizane do głowy. I niestety naprawdę nie widzę jak mnie obcina ale efekt jest taki że pod spodem włosy mam ciut krótsze potem dłuższe i reszta wystopniowane. Fryzjerka obcina mnie w kilka minut i włosy naprawdę lepiej mi się układają a kosmetyki pomagają by skręt był bardziej wyraźny. Zresztą tak byłam obcięta pierwszy raz gdzieś rok temu i wtedy koleżanki w pracy myślały że zrobiłam trwałą. Wcześniej moje włosy się raczej falowały albo kręciły w wybranych miejscach i nie mogłam ich nosić rozpuszczone bo wyglądały jak bym miała siano na głowie i gdzieniegdzie zakręcone loczki. A i jeszcze jedno gdy włosy już zupełnie odmawiają mi posłuszeństwa i nie chcą się skręcić, to za radą fryzjerki, rozpylam takim delikatnym dyfuzorem jak do perfum kropelki wody i wtedy już muszą się skręcić.
Powodzenia walce o ładny skręt.....
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując