Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co zrobic? (rumien)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-30, 16:51   #7
iksinski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: co zrobic? (rumien)

Ehhh... zarejestrowałem się to i wypowiem sie. Wcześniej miałem trądzik na brodzie, zapytałem Pana Google i powiedział mi że pomoże Pani dr. Aneta z Kielc, pani doktor przepisała cetaphil emulsie, differin i jakas papka i powiedziała że bedzie oki, no i było oki syfy znikneły Taki byłem happy ze...góry bym przenosił, no ale pojawił sie rumień. Na wakacjach, na plaży jak jadłem gorącą potrawe czerwieniłem sie jak burak, z reszta objawy znacie. Pod koniec sierpnia poleciałem znów do Pani Anety, no i juz Pani doktor nie miała takich optymistycznych wieści. Powiedziała ze rumień to cięzkie cholersrwo i cięzko bedzie sie tego pozbyc, poleciła IPL(laser) ale jakos nie byłem przekonany, wiec Pani doktor zapisała mi Rosaliac XL(na dzień-na allego 40ml można znaleść od 35 zł.), Iwostin Capillin krem na noc( podobna cena) i Ascorutical 3x2 piguły dziennie. Efekt-delikatny był, chociaż po Rosaliacu twarz mi sie bardzo swieciła, bo jest bardzo tłusty i sie roluje. Dodatkowo nie polecam nakładać go jak idziecie gdzies na impreze gdzie jest ultrafiolet- swieci cholerstwo(nie nakładac na dyskoteke). Po stosowaniu kremu zdecydowałem sie na laser. Koszt 300 zł-nos i policzki czas zabiegu ok 15 minut choc wydaje mi sie ze Pani doktor nie specjalnie przyłożyła się do tegobo miała spore opóźnienie a kolejka pacjentów była spora. I chciała mnie załatwić jak najszybciej:/ Następnego ranka widziałem efekt twarz nei była czerwona tylko blada-normalna, stałem w lustrze i japa mi sie cieszyła ze juz nie jestem burak Ale szczeście nie trwało dlugo pojechałem do panny u niej w pokoju gorąco, zaczelismy sie bzykac i czułem jak wszystkie naczynka na twarzy mi sie rozleciały, znów jestem burakiem, ale staram sie walczyc. Teraz stosuje ranoascorutical 2 piguły twarz zmywam zelem misearnym Rosaliac XL, nakładam Rosaliac XL krem i na to Vichy Normactiv cg, dzieki niemu twarz sie nie swieci, w poludnie biore ascorutical 2 tablety i wieczorem przemywam twarz rosaliakiem zelem, nakladam iwostin krem na noc i biore ascorutical. Bardzo wazne jest wg.mnie aby twarzy nie podrazniac, tzn, jak najmniej wody, nawet ja sie kąpe smaruje buźke kremem nivea, aby jakos ja chronic, ponadto teraz zima nie chodzic na mrozie a jak juz musze to stosowac krem ochronny tłusty, aby nie przemrozic skóry. Wiosna pojde na laser jak na dworze bedzie ok 12-15 stopni zrobie z 4 zabiegi co 2 tygodnie-mysle ze bedzie efekt. Pozdrawiam
iksinski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując