Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie rozumiem co tu się dzieje
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 22:41   #166
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Pani moderator prosze mi powiedziec? Czy to, ze Paula wypowiada sie w ten sposob jest przyczyna do wlepienia jej bana?
Przyczyna jest prosta - brak kultury wypowiedzi. Rosnące zjawisko zrażania osób (w szczególności nowych) do forum. Gęsta atmosfera. Oznacza to jedno - reakcję modów i adminów.

Cytat:
A kolezanka, ktora jak przypuszczam tych pojec ogarnac nie mogła i napisała, zeby Paula "wyniosła" sie na forum literackie jest ok? Istnieje bowiem wolnosc słowa...
Za pogrubione słowa wylatuje m.in. Paulakrk. Pilno Ci do niej?

Cytat:
I jeszcze... Powiedzcie mi kto tu sie odezwał??? Osoby, ktorych nigdy nie widziałam na Paznokciach! Nagle znalazły sie odwazne. Tu jest zle i w ogole wszystkie jestesmy bezczelne! A ile tu przebywacie? My(znow beda sie czepiac o podział )jestesmy tu na codzien, radzimy, chwalimy, opieprzamy kiedy trzeba(mniej lub bardziej kulturalnie, niech Wam bedzie)
Co? A kto wam na to pozwolil???? Czy o "opieprzanie" prosił ktoś z redakcji? Czy wasze profile są zatwierdzone przez Szefową? Samozwańcze oddziały partyzancko strzygące pazurki i topiące młody narybek na forum???
Cytat:
Ale posiedzcie tu jedna z druga dłuzej i zobaczcie, ze to juz nie jest do wytrzymania. Zrozumcie, ze stylizacja paznokci to nasza pasja! I nie chcemy aby pseudostyliski psuły nam reputacje! I ile razy mozna odpowiadac na to samo pytanie?? Czy wysyłanie do wyszukiwarki jest czyms obrazliwym?? Zrozumcie, ze gdyby nie te bezsensowne watki, powstajace jak grzyby po deszcu kazdej z nas łatwiej bybyło sie poruszac. Jest tyle wspaniałych watków: o chorobach, odzywkach, zelach, akrylach,szkoleniach, o domowych sposobach na wzmocnienie paznokci,o zdobieniach lakierami, sa zdobienia tematyczne w stylu paznokcie czerwone, delikatne, brokatowe itp. itd. I gdzie one sa??????? Zakopane przez kolejne zdublowane watki. Taka jest szara rzeczywistosc...

Pozdrawiam
O ile dobrze rozumiem, to na tym forum nie do wytrzymania jest grupka osób, uzurpujących sobie fałszywe prawa własności do forum.



p.s. Uzupełniam: nie piszę o wszystkich osobach z Pazurkowego. Znam i nie podobają mi się bardzo wypowiedzi użytkowniczki Paulakrk. I do jej wypowiedzi odnosi się cały wątek oraz moja wypowiedź.
Nie wykluczam jednak, że nie działała w pojedynkę i wtedy zmienię odpowiednio swoje zachowanie w stosunku do pozostałych osób.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora