Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie rozumiem co tu się dzieje
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 22:48   #170
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

magdo po pierwsze tu nie trzeba przebywac nie wiem mc czy rok zeby zobaczyc co sie dzieje tu wystarczy wpisac w wyszukiwarke jakie kolwiek slowo i zobaczyc powatrzajace sie osoby ktore strasznie w niekulturalny sposob odpowiadaja...

paula dostala bana a tak przejeta swoja rola odpisuja przez inne osoby .. w takowy sam sposob jak wczesniej nie wiem moze nie miala lekcji kultury z dziecinstwa to juz nie moja sprawa... ale widze ze gdyby nie jej sargastyczne i ponizajace komentarze forum funkcjonowalo by 100 razy lepiej... poczytaj

duzo osob pisze ze boi sie zapytac czy zwrocic z problemem bo boi sie wysmiania krotko mowiac... nie bez powodu jak widac wystarczy przytoczyk kilka przykladow

to ze paula tutaj umiescila kilka watkow na temat paznokci mistrzem ja nie czyni i nie zezwala jej na ponizanie innych..

ma jakas wiedze jaka nie wiem nie mi ja oceniac czy ma krus czy nie czy jest vice czy nie nie sprawdze nie mam zamiaru,... prosze tylko o kulture
to chyba nie tak wiele

moim zdaniem wystarczy spojrzec kilka osob podalo jej przyklady zlej wypowiedzi i o co konkretnie chodzi zadnego przyznania sie do bledu zadnej skurchy nic.. po prostu dalej przez inne osoby dalej ciagnie swoje sargastyczne odzywki...

moze do niektorych sie nie trafi trudno....

ale mysle ze po tym watku moderatorzy beda tu czesciej zagladac...

a dwa dziewczyny moderatorzy maja racje wpisujcie "zly post" ja zamierzam tak robic... i nie regowac w ogole na tego typu komentarze badz w ogole na tego typu odpowiedzi tych osob...

i bardzo i najistotniejsza sprawa ktora sie ciagnie od poczatku... jesli ktos nie ma ochoty dzielic sie swoja wiedza profesjonalna nie musi!!!!!! nikt go nie zmusza odpisuje na to co zechce ale NIE POWINIEN nasmiewac sie z innych ze chca sie czegos dowiedziec....

to nie zbrodnia po co komus podcinac skrzydla...
a o klientki sie nie martwcie to sprawa danej "stylistki" co i jak zrobi raz zle wiecej nie przyjda do niej to jej zycie jej wybor jej droga jej kariera jej szkola nie wasza.... wiec co wy sie martwicie ...
po prostu nie musicie odpisywac i juz a wtedy bedzie spokoj
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora