Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dodatkowy komplet dziurek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-09-15, 10:15   #1
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71

Dodatkowy komplet dziurek


Od kilku dni jestem w straszliwej rozterce i o poradę postanowiłam się w końcu zwrócić do Pani Agnieszki oraz wszystkich koleżanek - wizażanek (najbardziej kompetentnych osób pod słoneczkiem).
Dylemat mój dotyczy dodatkowej pary dziurek w uszkach, tj. +1 w prawym i +1 w lewym mym uszątku (jak do tej pory mam tylko po jednej). Strasznie mnie to korci, bardzo mi się podoba u innych ale nie wiem czy przypadkiem nie jest to w tej chwili non mode?
I czy wypada mieć taką "ozdobę" pracując w "poważnej" firmie i wdziewając codziennie na się nobliwe garniturki? Ale z drugiej strony może wtedy właśnie przez ten szczegół nie czułabym się tak "zniewolona" owymi wdziankami?
I na koniec pytanko: czy jeśli kiedykolwiek postanowiłabym zrezygnować z owej "ozdoby usznej", czy pozostaną w tym miejscu jakieś znaczne blizny, zniekształcenia,itp. czy zagoi się i nie będzie po tym śladu?
Proszę o poradę i pilną odpowiedz, bo ja jestem z tych co "gotuj wodę, popuść parę" i normalnie od kiedy mam tę uszkową zajawkę, to nie mogę normalnie znależć sobie miejsca!!!
Dziękuję z góry i ściskam Was wszystkie + Pana Złośliwca.
Pa
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując