Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-30, 12:13   #151
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
aga01 - napiasalas, ze zaznaczasz ze nie masz sily przeczytac calego watku, OK, a ja za przeproszeniem, nie mam sily po raz kolejny prosic i pisac setki razy, ze aby okreslenie rodzaju oka bylo jak najbardziej prawdopodobne, potrzebne sa dokladne zdjecia, takze rzut boczny z zamknieta powieka, bez makijazu. Gdybys przeczytala caly watek pewnie bys znalazla te adnotacje... Po tak malym zdjeciu bardzo trudno jest cos powiedziec, i lepiej nic nie mowic, niz blednie je skwalifikowac...
Ten watek nie powstal aby wkleic zdjecie i prosic o okreslenie oka - po to wklejamy fotki, rysunki, opisy rodzajow oka, zeby SAMEMU POMYSLEC, PODEDUKOWAC, WYSILIC SIE a nie czekac na gotowa odpowiedz, ignorujac wczesniej napisane prosby, wypowiedzi...
PIĘKNIE TO FEMMME NAPISAŁAŚ! Też mam wrażenie, że dziewczyny zatraciły się w tym wklejaniu zdjęć ze swoimi oczami. A ja dobrze pamiętam, to nie o to Ci chodziło.
NIE CHODZIŁO o założenie kolejnego wątku z PORADAMI INDYWIDUALNYMI, tylko o to aby sobie samemu pomysleć i pokombinować jakie mam oko. I po ta są zalączone fotki, xera, skany, zdjęcia objaśnienia, aby sobie samej rozszyfrować typ oka. Wydaję mi się też, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie "Jaki mam typ oka?" Bo co człowiek to innny typ.
Czy ja się myle?


*Ps. Proszę mnie tu nie atakować. Myśle, że samam Femme też ma podobne zdanie do mojego.
POza tym NIE CHCĘ ABY Z WĄTKU FEMME ZROBIŁA SIĘ WOJNA !
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując