Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy :)
Wątek: Zaczynamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-03, 14:04   #23
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zaczynamy :)

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
ale fajnie, ze takie cos powstalo. ulatwi to niesamowicie poszukiwania zarowno bywalczyniom jak i nowicjuszkom.



ano goraco, ja z domu wychodze tylko po zmroku
Teraz bedziemy mialy w zasadzie duze ulatwienie na BK a podforum jak najbardziej przyda sie wszystkim

najgorsze jest to,ze w dzien jest bardzo goraco a noze zimne przynajmniej u mnie....nie wiem jak w innych miastach ale roznica temp.zawrotna

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Ja jednak byłabym za tym, zeby do wątków opisujacych przepisy dodać tez sondy:PMimo wszystkie bedzie to troche bardziej czytelne zwłaszcza jeśli w danym wątku namnozy się sporo postów
I może w tytule wątków zaznaczać w jakis sposóo, że nie chodzi o gotowy za zakupienia zestaw? np. w nawiase z nazwa sklepu mozna by byo umieszczac slowo-klucz "przepis" => "serum antyoksydacyjne (Mazidła-przepis)"
Co o tym sądzicie? Myślę, że to ułatwiłoby połapanie sie o co codzi nowicjuszkom/nowicjuszom
Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
w sumie sama pomyslalam o tym dopisku "przepis", ale niestety po tym, jak juz utworzylam 1szy watek :/ jesli to mozliwe moze bys Hexxano dopisala to w tytule? bo ja niestety nie moge edytowac tytulu:/
a sonda... na pewno nie zaszkodzi, najwyzej bedzie w niej malo glosow
OK,przyjmuje Wasze pomysly
zaraz "naprawie"tytul

************************* ************************* ****************

Oficjalnie informuje ze do grona Moderatorow BKWC dolaczyla Niezamienna_juz_na_nic
Gratuluje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując