Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ...::: Być FIT ! :::...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-28, 12:46   #5
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

No to ja również się przyłączamOd jakichś 2 tygodni mam świra na punkcie odchudzania i czytam baaaaardzo dużo wątków na ten temat tu na wizażu i ogólnie w necie i postanowiłam wkońcu wziąć się za siebieTak więc od tygodnia staram się zdrowiej odżywiać tj. jem częściej ale mniejsze porcje, piję dużo wody niegazowanej, unikam słodyczy(chociaż wczoraj mnie skusiło na czekoladkę;/ach cięzko wytrwać w tym postanowieniu...),zamiast pszennego chlebka jem razowy(nawet go polubiłam muszę przyznać) no i zaczęłam ćwiczyć przynajmniej 30/40 minut dzinnie(chociaż czasem jak za późno wstanę to mi się już niechce...) Od października wracam na studia więc pewnie będę miała mniej czasu na jedzenie i na ćwiczenia ale już planujemy z TŻ-tem zapisać się na basen i chodzić chociaż 2 razy w tygodniu a jak będę miała czas to nawet częściejSłyszałam że basenik odchudza i wysmukla całą sylwetkę a poza tym bardzo lubię pływać więc to chyba jest najlepsza forma aktywności dla mnie(ogólnie to niezły ze mnie leniuszek)A poza tym ściągam właśnie filmiki Hip-Hop ABS total body burn(czy coś w tym stylu)i chyba zacznę też ten fatburning bo ciekawie to wygląda...Szczerze mówiąć takie zwykłe ćwiczenia mi się szybko nudzą a przy tych filmikach jest fajna muzyczka i fajny instruktor więc myśle że będzie okTrzymam za Was kciuki i liczę na to że już niedługo wszystkie będziemy FIT

Oj ale się rozpisałam...musicie mi wybaczyćten typ tak mabuźka
kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując