Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobre studio piercing'u - zapytaj tutaj
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-25, 09:36   #30
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

jednakowoz odpowiem, gdyz nie ty tutaj moderujesz i nie ty stawiasz warunki kiedy mam sie odzywac a kiedy nie.

po pierwsze: jezeli nie widzisz roznicy miedzy implantami a piercingiem, to radze sie troszke douczyc, bo jak widze jednak marny z ciebie piercer.

po drugie: nie wierze, ze klienci z karkiem na bioplascie nosza go radosnie dluzej niz dwa miesiace, czyli do momentu, kiedy calkiem wylezie. ty czlowieku nie masz pojecia skad sie bierze migracja i czym jest wywolywana, czy sie myle? najgorsze jest to, ze nie chcesz wiedziec i sam wierzysz w to, co mowisz.

po trzecie: nie jestem piercerem, i nigdzie nie pisalam ze jestem, malo tego - wielokrotnie podkreslalam, ze jestem osoba przekluwana, wiec nie wyjezdzaj mi tu z tekstem o przekluwaniu platka ucha i pepka, bo na tym to ty powinienes sie zatrzymac z takim zasobem wiedzy i takim podejsciem do wykonywanego zawodu. odwalasz fuszerke zeby ludzie nie poszli do innego studia i nie zostawili TAM pieniędzy a nie u ciebie. godzisz sie na robienie im krzywdy, zostawianie blizn a kiedy ktos zwroci na to uwage burzysz sie i zaczynasz obrażać - żałosne.

btw. jezeli uwazasz, ze zalozenie poprawnie kolczyka to bulka z maslem w porownaniu ze zrobieniem tatuazu ("przebic z których robisz sztuke na miare tatuowania") to moze zacznij je zakladac poprawnie i udowodnij, ze to nie takie trudne.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując