Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-01, 12:20   #11
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

co do mycia to:physigel,preparaty apteczne firm avene.la-roche posay.
flosleku.w moim przypadku ostatnio zaminiłam je na mydełko siarkowe (troche wysusza i sciaga) oraz mydełko bambino.Polecam pianke citrobiotic firmy idea 25 nie wysusza ,pieknie oczyszcza i goi wypryski.Co do kremów to tej porze wnioskując,że masz cerę mieszaną to możesz uzywać kremow nawilżających np flos leku krem int nawilż,Eveline krem nawilż po 25 roku życia ale beż obawy u młodszych też sie sprawdza,Miraculum krem aktywnie nawilżający,ziaja krem kozie mleko lub oliwkowy ale wersja lżejsza,Bielenda królewski krem piekności lub śmietankowy krem nawilżający,Dax cosmetics krem głeboko nawilżający sekwencyjny.Co do maseczek to na wypryski i oczyszczanie dobre sa maseczki z glinki zielonej,maseczki oparte na drożdzach i pamietać nalezy o peelingach w przypadku cery z niespodziankami najlepiej uzywać takie drobnoziarniste antybakteryjne,a kiedy nasza cera posiada wypryski można uzyc peelingów enzymatycznych.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując