Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak do tego podejsc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-03, 15:30   #18
kxxk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 8
Dot.: jak do tego podejsc

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Tak, tak, coraz lepsze kwiatki wychodzą, a Ty chowasz głowę w piasek. Ja znam takich kolesi, jak ten Twój. Mój znajomy ma dziewczynę - moją koleżankę z roku (wszyscy studiowaliśmy to samo). Spotykałam go nie raz w pubie, usiłował bajerować mnie, moje koleżanki, powtarzał: "To nie jest tak, jak myślisz, ona mnie nie rozumie, ona nie jest taka jak ty, ona jest nudna, w sumie to my jesteśmy razem z przyzwyczajenia". Dziewczyna w tym czasie innym naszym wspólnym koleżankom piała, jaki on cudowny i że to jej number one. Dla mnie takie związki są żałosne, ale często partnerki robią wszystko, by je utrzymać, patrzą na facetów przez palce, zamiast zauważyć, że facet jest z nimi z wygody albo przyzwyczajenia. Mam wrażenie, że u Was jest identycznie, ale Ty nie chcesz tego dostrzec. Twój facet się z Tobą nie liczy, planuje wyjścia celowo, byś nie poszła, ale Ty byś się cieszyła jak chomik z nowej zabawki, gdyby do Ciebie po prostu nie trafiały informacje o jego dokonaniach i częściej siedziałby w domu.
Dzieki dziewczyny teraz juz podjelam kroki. ogolnie dalej poczekam do tej kolejnej imprezy. A do calosci zwiazku z rezerwa. Po prostu koles jest dla mnie chyba 'tajemnica' ktora rozwiaze... tym razem nie zaproponowalam mu wyjscia tylko powiedzialam ze ma miec czas wtedy i o tej godzinie. A jak trzeba to pobawie sie w niego nawet jesli ma byc to bardzo dziecinne. Mysle ze chociaz moze bedzie bolalo w ostatecznosci zrobie terapie szokową, koniec dobrego i dalej funkcjonuje sama albo wszystko inne i biedni koledzy, ogolnie wszystkie problemy wyzej ode mnie albo ja.

Ten moj po prostu nie potrafi nikomu odmowic a ja po raz 1000 uswiadamiam go o jego braku asertywnosci. Potem narzeka ze jazdy cos od niego chce..

Edytowane przez kxxk
Czas edycji: 2015-03-03 o 15:33
kxxk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując