Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urban Legends (historie zasłyszane:D)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 13:24   #8
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja pamiętam taką, że jeździ czarny samochód po miastach i porywa ludzi. Facet-kierowca ma zamiast stóp kopytka. Generalnie ci ludzie przepadają i nigdy ich nikt nie odnajduję.
Skolei w czasach młodości moich rodziców była ta sama legenda, która mówiła o czarnej wołdze porywającej ludzi...

Kiedyś mój znajomy podczas wieczoru sensacji, opowiadał o chłopaku-motocykliscie, który poznał dziewczynę na dyskotece, zakochali się w sobie od razu. Jej zrobiło się strasznie zimno i poprosiła go o kurtkę... On jej dał tę kurtkę, następnie odwiózł ją do domu i umówił się z nią na następny dzień. ONa strasznie upierała się, aby umówić się w jakimś miejscu na UL. Nie pamiętam jakiej i On się zgodził.
Kiedy przyszedł w to miejsce na następny dzień wieczorem, zobaczył, że to jest cmentarz, a na jednym z grobów/pomników wisi jego skórzana kurtka. A na płycie pomnika jest napisane imię i nazwisko tej dziewczyny, którą poznał na dyskotece.

Ale bujdy...
I tyle z historii niesamowitych.
mi też to kiedyś ktoś opowiadał
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując