Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-21, 19:28   #3345
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, ja tylko o jednym I aż mi głupio bo za każdym razem próbuję się ugryźć w język jak chcę wspomnieć o Nail Rescue, ale po prostu nie mogę się oprzeć, żeby nie pochwalić tej odzywki. Co do Nailgrowth to nie wiem nie stosowałam, ale wątpię żeby efekt był lepszy niż Nail Rescue. Zresztą nie tylko ja tak myślę, bo w KWC Nail Rescue ma same pozytywne opinie i podejrzewam kto ją wypróbował to już jej nie zamieni na żadną inną, a lepiej chyba wydać 16zł niż 40 i być pewnym efektu, niż może będę go mieć a może nie, co nie? No.

Kiedyś byłam prawdziwą paznokciowo-odżywkową maniaczką, a setki odżywek stoją teraz na uginającej się półce i się kurzą, bo odkąd odkryłam Nail Rescue (jakiś czas temu była słabo dostępna więc zagoniłam do poszukiwań całą rodzinkę łącznie z chłopakiem i trochę trwało zanim stałam się jego szczęśliwą posiadaczką ) to w sumie nie potrzeba mi nic innego, poza balsamem herba studio oczywiście, coby i skórki były nawilżone Nie mam już potrzeby kupowania wszystkiego co się nazywa odzywka do paznokci, więc trochę kasy zaoszczędziłam dzięki niemu, na pewno będę mu wierna ... (no i znowu robię reklamę tej odzywce )
hmm...szkoda tylko że Rimmel testuje na zwierzętach
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując