Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-22, 05:52   #3357
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
ja nie wiem, ja nie mam zbyt mocno zniszczonych słabych paznokci - na mnie działa, no i na wszystkich którzy skomentowali ją na KWC tez, wszyscy zachwyceni. Może po prostu Twoje paznokcie są strasznie zniszczone, skoro dopiero nailtek je ratuje. Ale nail rescye to na pewno jest silna odzywka, już sam opis stosowania o tym mówi, skoro dwa razy w tygodniu się ją stosuje jedynie. A że odchodziła Ci od paznokci? Może miałaś przeterminowaną, bo ona właśnie słynie z wspaniałej przyczepności, używam jej nawet jako utwardzacz lakieru, i wcześniej mi bardzo odpryskiwał lakier, góra dwa dni na paznokieć, a teraz gdyby nie odrosty przy macierzy, to nic by mi nie odprysło przez 2 tygodnie! bo raz miałam 2 tygodnie i NIC nie odprysło.
Zniszczonych nie mam ... słabe i miękkie owszem ale nie zniszczone bo już wcześniej różne specyfiki stosowałam ( i nawet odzywki vibo były lepsze od rimmela).... nie mówię że ta odżywka ogólnie nie jest dobra ale jak widać po prostu moje paznokcie nie tolerują jej. Przeterminowana też nie była. Może jestem jedną z niewielu, ale każda z nas ma inną chemię i budowę skóry i paznokci i moja widocznie nie współgra z rimmelem. Ja bronić rimmela nie będę, bo się po prostu nie sprawdził. To że innym służy dobrze, to w porządku, mogą się cieszyć. Mi nie odpowiada więc ze względów oczywistych zachwycać się nie mogę i będę obstawać przy swoim. Nie musi to być taka świetna odżywka jak wszyscy mówią...przynajmniej nie jest ona taka rewelacyjna w moim odczuciu.
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/

Edytowane przez farfalla
Czas edycji: 2009-01-22 o 05:53
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując