Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mazidla dostepne w Niemczech :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-28, 02:38   #20
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
No, polecam wlasne ten Edelweiss Sonnencreme (w Ökotescie dostal Sehr Gut). Mialam tez kiedys Wildrosenöl do ciala z którego bylam zadowolona, uzywalam zamiast balsamu, niestey mocno pachnie. Pozatym mialam jakis czas temu Lavendel Entspannungsbad, super, tylko nie jest az tak wydajny.
Chce kupic krem na dzien z serii Iris, planowalam tez krem pod oczy... no i albo cos mi sie ubzduralo z tym kremem, albo go wycofali Nie ma go Wiec kupie ten z serii rózanej, zobatrze czy warto. Ale wydaje mi sie ze bede zadowolona. Mozna zaryzykowac, bo majatek nie kosztuja a sa dobre Niestety dopiero w tym roku tak naprawde sobie uswiadomilam, ze Weleda ma super kosmetyki, a musze jeszcze zuzyc 2 kremy na dzien przed kupnem nowego

Dzieki No to pewnie kupie sobie rozany na noc i moze olejek do ciala A co sadzisz o ichniejszych olejkach do twarzy? Uzywalas moze? Na makeupalley.com maja bardzo entuzjastyczne oceny. Ze tez nie zwrocilam uwagi na Welede wczesniej. Mozna ja dostac w dm? Bo wtedy bym sobie w Slowenii popatrzyla JUTRO Czy tylko apteka?
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora