Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na ratunek rzesom!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-10-17, 13:01   #7
wilga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1
Re: Na ratunek rzesom!

A w jakich proporcjach zmieszałaś poszczególne składniki tej mikstury? Bardzo wypadają mi rzęsy, kupiłam olejek rycynowy i witaminy (A+D i E, bo F nie było), ale nie wiem w jakich ilościach to ze sobą połączyć. Będę wdzięczna za podpowiedź, z góry dziękuję.
Basia_K napisał(a):
> Bardzo dobry sposób domowy, przetestowałam ostatnio, ze stron wizażu, http://www.wizaz.pl/poradnik_piekne_oczy.php
>
> Olejek rycynowy, oliwa z oliwek, witamina A+D, E, F - w kroplach.
> Mieszankę należy stosować jako kurację 3 razy w roku przez 3 tygodnie.
> Ważna jest technika nakładania odżywki: nie należy maczać szczoteczki w olejku, ale umieścić kroplę odżywki na palcu wskazującym, pochylić głowę do palca i mrugając natłuścić końce rzęs górnej powieki, potem można delikatnie wyszczotkować rzęsy od nasady do końców (najpierw górne potem dolne). Trzeba uważać, aby olejek nie dostał się do oczu.
>
> Brwi również można odżywiać tym olejkiem. Odrobinę odżywki należy nałożyć na brew i rozprowadzić ruchem lekko ugniatającym, potem szczoteczka wyszczotkować brew w kierunku wzrostu włosa. Do pielęgnacji rzęs i brwi lepsza jest szczoteczka z naturalnego włosia. Trzeba jednak bardzo dbać o jej czystość.
> Rzeczywiście, mam ciemniejsze rzęsy i brwi, gęściejsze, a i tak używałam tylko z witaminami A, i E. Ze wszystkimi zalecanymi byłoby na pewno jeszcze lepiej. Pozdrawiam!
wilga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując