Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-08-18, 15:05   #57
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Re: baaardzo przetłuszczające się włosy...

Cale zycie mecze sie z tym problemem co i Ty. W koncu sie wkurzylam i poszlam do studio Loreal'a i polecono mi profesjonalny szampon ktory mozna zakupic jedynie u fryzjerow. Kosztuje 33zl. Nie zaciekawie pachnie i nie ma sie wrazenia ze wlosy sa swietnie gladkie a sam szampon pieni sie mocno. Tak jak ma to miejsce w tysiacu reklamach. Po tym szamponie wlosy mialam dziwnie szorstkie i sie plataly, bedac jeszcze mokre. Uspokoilam sie jednak bo pani Fryzjerka kazala myc skore glowy a nie wlos, bo wlosy umyja sie same piana, a odzywke regeneracyjna kazala mi nanosic na same wlosy tak by nie dotykaly skory glowy, czyli lapiesz je w kucyk i nakladasz na ogonek odzywke. Po tych calych zabiegach, i paru myciach moge smialo chodzic w puszytsych wlosach 2,5 dnia. Warto skorzystac z porady fryzjera bo on ci dobierze odpowiednia odzywke, a rowniez da wskazowki jak dobrze myc wlosy zeby szampon dzialal jak nalezy. Czyli efekt jakis mam! Proponuje sprobowac, a noz widelec sie uda! Powodzenia! Czasem problem tkwi w tym, ze zle stosuje sie jakies produkty a czesto oczekujemy zbyt szybko jakichkolwiek efektow.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora