Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mole, wszędzie mam mole!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-30, 22:09   #13
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: Mole, wszędzie mam mole!!!

Witaj asiorek2008 Te płytki to w prawie każdym większym sklepie spożywczym można kupić, tzn. w takim gdzie jest też chemia gospodarcza. Jeśli jest tam raid to i to powinno być. Jeśli nie to na 100% kupisz w ogrodniczym. U mnie z molami na razie cisza, jednak wciągnęłam te moje kokony odkurzaczem (wcześniej potraktowałam je raidem) i takie jakieś uschnięte były Tak jak pisałam w kuchni żadnych żyjątek nie znalazłam, ale na wszelki wypadek trzymam wszystko w słoikach. U mnie zalęgło się to badziewie w salonie, i kiedy psikałam te kokoniki to miałam tam jeszcze kilka żywych osobników więc w całym pokoju zrobiłam komorę gazową, i jak na razie nic mi nie lata. Te płytki, to szczerze mówiąc nie wiem jak na mole, ale na mrowy działają rewelka. Kilkanaście lat temu , kiedy mieszkałam jeszcze z rodzicami to w całym bloku mieliśmy oblężenie I wtedy sąsiad o nich powiedział, jeździł po nie specjalnie na stadion X-lecia. Wtedy jeszcze nie były tak dostępne. Ale asiorek teraz na pewno znajdziesz je bez problemu. Zyczę powodzenia w walce z molami, i mam nadzieję że u mnie też będzie spokój
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując