Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mole, wszędzie mam mole!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-20, 17:05   #29
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: Mole, wszędzie mam mole!!!

Akana jak masz ochotę się powiesić, to witaj w klubie Ja dziś takiego obrzydzenia dostałam, że myślałam że zwymiotuję Po kilkutygodniowej przerwie, tzn. w tym czasie 2 latające zabiłam, znalazłam chyba źródło tego obrzydlistwa. Robię sobie dziś kotleciki, wyjmuję bułeczkę tartą na panierkę, odkręcam słoik (bo nadal wszystko w nich trzymam), patrzę a tam taka jakby pajęczynka. I co widzę? Siedzi sobie taka biała, tłusta glista i wygina się w do mnie Miałam ochotę pierdzielnąc tym słoikiem o podłogę!!! Ale jakoś się powstrzymałam na szczęście. Słoik do kosza, kosz do śmietnika na dworze, powrot do domu i znowu histeryczne gapienie się w kasze, ryże, płatki itp. Tam nic Tylko, że jak wcześniej przeglądałam wszystko i pakowałam w słoiki to też nic nie widziałam. I używałam już tej bułki Boże, chyba przestanę jeść! Mam nadzieję, że nie poprzełaziło to cholerstwo do innych słoików Najgorsze jest to, że wydaje mi się, że jaja tych moli już tam były przed wsypaniem do słoików. Bo jak taki duży dorosły mól mógłby tam wleźć, i napaskudzić Tak więc coś czuję, że w innych produktach też mogą już być tylko się jeszcze ni wylęgly Spadam wywalić znowu całą zawartość szafki do smieci
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując