Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-15, 14:40   #1171
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Leczyłam trądzik u dermatologa 2 lata, buźkę mam teraz w najlepszym stanie odkąd pamiętam. Od czasu do czasu wyskoczy mi jakaś niespodzianka na twarzy przed/podczas okresu. Stosowałam duac, epiduo oraz maści na blizny (nazw nie pamiętam bo było kilka różnych). Miałam również problem z doborem kosmetyków bo bardzo dużo mnie uczulało, głównie używałam apteczne kosmetyki. Obecnie mam problem z wągrami (szczególnie na nosie i brodzie) i bliznami (na lewym policzku minimalnie i dość spore blizny na prawym). Tydzień temu byłam na peelingu pirogronowym (serię tych zabiegów poleciła mi dermatolog, miały one spłycić blizny), niestety Pani kosmetolog, do której się wybrałam mówiła, że nie ma szans się tego pozbyć kwasem pirogronowym i poleca mi DERMOPEN (miejscowo, na policzku). I oto moje pytanie: Czy któraś z was była na zabiegu dermopenem ? Jakich efektów mogę oczekiwać po ? Polecacie ?
Hej, ja mialam 3 zabiegi dermapenem. Moze malo, ale ja w sumie prawie zadnych efektow nie zauwazylam. Odrobine mi sie skora przez 1-2 dni luszczyla i tyle... Robilam w 2 roznych miejscach.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując