Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziś Pullinki humor mają, bo im ciuszki dorzucają! - Pull&Bear cz. 28
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-16, 11:23   #1467
kasiarzynaa
Zakorzenienie
 
Avatar kasiarzynaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 852
Dot.: Dziś Pullinki humor mają, bo im ciuszki dorzucają! - Pull&Bear cz. 28

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
dziewczyny...
zaproponowali mi dzisiaj awans i przejscie na 3/4 z połowki.. a w planach miałam lecieć do tż po nowym roku.. mogliby sobie darować :P
Przede wszystkim to gratulacje Co do reszty to całkowicie Cię rozumiem, że nie uśmiecha Ci się życie w związku na odległość, bo ja też bym tak nie chciała. Jednak chybabym przyjęła awans, bo to jednak zawsze więcej do cv, podszkoliła język i dojechała ewentualnie do Tż na wiosnę, gdy byłabyś pewna, że on nie ma zamiaru stamtąd wracać. Tam już z lepszym angielskim byś mogła ogarnąć jakaś fajną pracę. A w styczniu poleciała na jakiś urlop do Tż

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość

W Wawie nie da się zakochać
Jestem też tego zdania, jak byłam tam w majówke to byłam przerażona ilością 'dziwnych i psychicznych' ludzi których tam ciągle spotykaliśmy plus wszędzie daleko. Na co dzień tam żyć to bym oszalała. Chociaż wpaść na kilka dni jest spoko


Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
dobrze Emii gada tzn nie wiem też jakie masz perspektywy u TŻ-a, ale tu mogłabyś mieć spoko pracę i perspektywy na dalszy rozwój znam kogoś kto zaczynał na kasie w sieciówce, a teraz jest wysłannikiem tej sieciówki w bardzo ciekawym i odległym kraju... no i zarabia tyyyyyyle piniondzów
Ja znam osobę która zaczynała na kasie w jednym z supermarketów, a obecnie jest dyrektorem regionalnym tego hipermarketu i kasę zarabia taką, że hoho. Także, chcieć to móc
__________________


Butomaniaczka
kasiarzynaa jest offline Zgłoś do moderatora