Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-04, 10:13   #81
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Nie irytuje mnie, gdy ktos ma zainteresowania, które nie sa spójne z moimi. Nie uważam by pewien sposób spędzania wolnego czasu gotował nad innym (no chyba, ze ktos w ramach wolnego czasu buduje studnie w afryce to może jednak to lepsza forma [emoji14] ). Ksiazki, filmy, seriale, teatr, muzyka, gry, sport, itd. - to po prostu sposob na zajecie czasu.

Jeśli ktoś koniecznie chce sie poczuć lepszy od innych to zapewne bedzie wartościował swoje zainteresowania ponad inne

Gry są fajnym sposobem na spędzanie czasu. Wiele moich umiejętności, które wykorzystuje na codzień rozwinęłam w grach - zdolność logicznego myślenia, podejmowanie szybkich decyzji, planowanie lub chociażby coś tak głupiego jak szybkie pisanie na klawiaturze mi sie przydawalo (potrafię pisać ponad 400 znaków na minutę i nie rozwinelabym sie do tego poziomu, gdyby nie gry).
Oprócz tego lubię oglądać bajki, poniewaz budzą we mnie pozytywne emocje. Nie zrezygnuje z tego, poniewaz ktoś uważa, ze w moim wieku nie wypada, tym bardziej, ze sprawia mi to przyjemność.
A mojemu facetowi kupuje figurki w ramach prezentu, gry i mam wielką radość z tego, ze mu sie podobają te prezenty

Jednoczesnie wszystkie te, mogloby się wydawac głupie, rzeczy nie sprawiają, ze nie interesuje sie powazniejszymi rzeczami, mam dobrą, wymagającą pracę, udane życie towarzyskie, masę innych zainteresowań. Dlaczego miałoby to kogos irytować, ze wśród nich sa m.in. gry?

Zapomniałam wspomniec o angielskim! Jak moje obecnie powazne koleżanki, z poważnymi hobby miały inne zainteresowania to ja siedzialam przy grze ze słownikiem i tłumaczyłam misję albo rozmawialam z graczami spoza Polski myślę, ze seriale i gry mialy duży wpływ na to, ze obecnie porozumiewam sie angielskim na poziomie C1.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ariada
Czas edycji: 2020-01-04 o 10:16
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując