Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - A może.. czyli wahania moherowej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-29, 08:59   #27
moherowa
Raczkowanie
 
Avatar moherowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: A może.. czyli wahania moherowej

Cytat:
Napisane przez Sherelle Pokaż wiadomość
na 5 i 6 zdjeciu tez ladnia wygladasz ale bez grzywki jest super widac piekne oczy
dzięki

Cytat:
Napisane przez Schanti Pokaż wiadomość
I co w końcu zrobiłaś z kłaczkami?
e no nic narazie :P własnie chciałam isc do fryzjera teraz no ale nowa szkoła i tak e głupio jak cos nie wyjdzie to będe się okropnie czuła :P

Cytat:
Napisane przez bonorlz Pokaż wiadomość
ja uwazam tak samo ta grzywkę masz sliczną jka bym tylko zadbała o włoski. moze Jedwabiem bym je traktowała (glownie koncowki) i przyciemnila bym Ci te wloski na jakis taki ładny ciemny, ciepły brąz
no właśnie ja chce zostać raczej przy grzywce :P
dwa razy w tyg nakładam naftę , olejek rycynowy i odżywkę i czasem waxa
kupiłam jedwab no ale kurcze zauważyłam ze mi włosy po nim wypadają a poza tym nic ciekawego sie z włosami po tym nie działo :P
na tych zdjeciach moje włosy wyglądają jak siano bo są po prostu wyprostowane :P a po mamie mam cienkie włosy
kondyche maja dobrą , od kilku miesięcy nie dotknęłam żadnej suszarki czy prostownicy
włosy sa w miare ciemne tylko lampa sprawia ze sa jasne ;/ raczej farbować nie bede bo nie chce ich niszczyc
teraz wstawiam zdjęcia mojej długiej grzywy która zapuszcałam podpinając do góry wsuwkami i mysle ze zrobie sobie tak na bok taką dłuższa :P co myslicie ?

(na zdjęciu moja stara grzywka tylko przekręcona na bok :P i wsuwka ja dopiełam :PP heh dziwnie to wygląda ale mysle żeby iść do fryzjera i żeby mi ja odpowiednio podcieła :PP)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k 011.jpg (55,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k 013.jpg (46,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k 016.jpg (47,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k 008.jpg (58,4 KB, 25 załadowań)
__________________

moherowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując