Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - miedziany
Wątek: miedziany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-12, 16:49   #15
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: miedziany

myShaczeQ, rzyrafka, YenneferD dziękuję bardzo za rady, postaram się je wykorzystać next time

She is Minx, smileofangel Dermacol to czeski kosmetyk, baardzo dobrze kryjący krem o konsystencji niemal pasty do butów, można go używac jako korektor lub jako podkład, ale trzeba bardzo uważać, bo wystarczy odrobinę za dużo i ma się maskę na twarzy używają go często w teatrach czy telewizji, a jest śmiesznie tani i okropnie wydajny
ja mam najjaśniejszy chłodny 212, i właśnie porcelanowy 211
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2595

connie
cała przyjemność po mojej stronie zakochałam się w tym cieniu, szkoda, ze to tylko odsypka. Myślę, że jak się skończy, polecę do sklepu po cały mimo ze mam ogrom cieni

Rei
, Sysska, Kasiulka__ , oLaSeK=D, Beauty1984 dziękuję

madie dziękuję brwi w sumie są jeszcze grubsze... ale troche je ukryłam, bo odstają takie pojedyncze wloski. Same tak odrosły ja im wcale a wcale nie pomagałam

maszka4 dziękuję wiesz co? to jakieś dziwne jest... mi się marzą zielone albo brązowe oczy i płomienno rude kręcone włosy i co? moge nosic kolorowe konakty, przefarbowac wlosy (co prawda ciagle farbuje na czerwone :P) i zrobić trwałą ale jak się nie ma co się lubi, to sie lubi, co sie ma a mi się baardzo podobają Twoje oczka (aż zajrzałam do Twojego wątku z ciekawości)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując