Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-15, 11:45   #19
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Jola dzieki za typ, tylko ze ja naprawde mam wymagania i to juz nie jest zart hihihi. Wolalabym balsam, bo samoopalaczami nie przepadam, a balsamuje sie codziennie po kapieli czy prysznicu wiec balsam jak znalazl by byl, tylko zeby nie mial dodatku smaoopalacza bo nie chce zeby smierdzial, bo ja tylko na noc takie specyfiki uzywam. Jak na balsam przystalonie musze byc podkoloryzowana juz po jednej aplokacji, moga to byc i 4-ry, ale zeby cos bylo i przy codziennym balsamowaniu sie wkoncu cos bylo widac. Opalenizny jako takiej nie chce, chce poprostu miec ladny kolor skory, a nie taki blady czyli taki jak ma wiekszosc ludzi jak jest nie opalona.
No to w takim razie polecam Bebe Holiday Skin http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10456 W PL znany jako J&J. Zebral bardzo dobre recenzje, tu na Wizazu takze. Mnie jednak nie zachwyil. Lubie szybko widziec efekty, a po tym balsamie musialam czekac kilka dni, zeby cokolwiek zobaczyc Ale jesli Tobie to nie przeszkadza, to powinnas byc zadowolona Maja tez krem do twarzy z tej serii, jeszcze nie probowalam, ale pewnie niedlugo to zrobie

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Ale zachecali mnie do zarejstrowania sie na jakas gazete w której sa nieraz próbki :/
A co to za gazetka?? To moze tez skorzystam
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując