Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-31, 22:29   #18
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

A ja oczekuje przede wszystkim tego,ze po wizycie bede ladnie wygladacZe bede zadowolona z fryzury,ze kolor bedzie mi pasowal i bedzie taki jak chcialam,bo juz wielokrotnie zdarzalo mi sie,ze jak poprosilam o cieplejszy blond,to wychodzilam ruda,a jak chcialam JASNO brazowe pasemka na blond wlosach,to wychodzilam jako szatynka z przeblyskami siwego blondu..To jest dla mnie najwazniejsze,fryzjer powinien miec 'oko' i wiedziec komu w czym jest dobrze.Moja kumpela miala kiedys taka sytuacje,ze przyjechal gdzies z zagranicy jakis 'mistrz nozyczek' i ona poszla do niego,po czym wyszla z placzem i fryzura taka,ze miala z jednej strony wlosy do ramion,a z drugiej gdzies do ucha..Fryzjer byl zachwycony,ale ona nie bardzo,bo taka fryzura to moze byc ok na pokaz mody ale nie na polskie ulice i do polskiej szkolyDlatego ja wrecz boje sie chodzic do jakis francuskich zakladow itd,bo oni tam nieraz maja przerazajace wizjeNa fryzure fryzjerki tez nieraz patrze,ale to nie jest dla mnie az takie wazne,bo jak wiadomo 'szewc bez butow chodzi'
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując