Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-01, 16:21   #23
Edysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
GG do Edysia
Talking Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Co do mnie..
To nie lubie jak umawiam sie do wybranej przezemnie fryzjerki to chce zeby ona sie mna zajela a nie wyreczaly ja jej uczennice lub cos podobnego..
pl roku temu bylam robic balejaz i umowilam sie do znajomej fryzjerki a byl tlok duzo ludzi i jak wiadomo chcialy jak najszybciej wszystko robic..wiec zajela sie mna na poczatku moja wybrana a potem jakas inna fryzjerka..zdenerwowalam sie tym gdyz wiedzialam ze chca mi zrobic jaknajszybciej zeby zajac sie innymi klientami.. i z tego wyszlo ze siedzialam 4 h u fryzjera gdyz poszla robic balejaz..ale obydwie fryzjerki stwierdzily zeby najpierw zrobic pasemka rozjasniaczem i zobaczyc jak wyjdzie a jak bedzie zle ito dopiero balejaz..i tak sie zakonczylo ze mialam prawie cale wlopsy blond..
lub osttanio moja ciocia robila balejaz i 2 fryzjerki jej robily bo nie bylo klientow..i jak wiadomo jedna robila lewa strone druga prawa ta z lewej robila troche ciensze pasma a ta z prawej grubsze ja wiem ze nie zawsze nawet jak jedna robi to zrobi co do milimietra rowne pasma..ale zeby 2 osoby robily..wiadomo ze nie bedzie ta sama grubosc a nawet podobna..co prawda balejaz sie podobal ale roznily sie pasma..co na szczescie idzie jakos zaczesac..
Nie lubie jak fryzjer robi mi wlosy na szybko
Natomiast co lubie to jak jest mily, umie mnie wysluchac i stara mi sie dobrze zrobic wlosy.. i wlasnie na 9.08 jest umowiona do Pani Grazyny i wierze ze bedzie to wizyta po ktorej bede zadowolona..
napisze jak wroce od Pani Grazyny..
pozdrawiam was wszystkie
Edysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując