Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zasady stosowania filtrów w prostych, żołnierskich słowach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 08:49   #20
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Zasady stosowania filtrów w prostych, żołnierskich słowach:)

Cytat:
Napisane przez Miel
*pod filtry na buzie nie stosujemy kremow, ale czy pod oczy tez nie?

*czy kladziemy filtr na powieki?
Krem z filtrem nie może byc źródłem traumy. Jeśli sam filtr nie wystarcza do dobrego nawilżenia i skóra pod oczami jest ściągnięta można nałożyć krem pod oczy i koniecznie poczekać, aż się dobrze wchłonie, choć lepiej byłoby wybrać po prostu bardziej nawilżający krem z filtrem.
Zanim wyjdziesz z domu z filtrem na powiekach, sprawdź, czy nie będzie migrował do oczu i podrażniał i czy można na nim wykonać makijaż (na marginesie dodam, że wg moich znajomych okulistów wszelkie kremy powinno się nakładać tylko do granicy kości oczodołu).

Cytat:
Napisane przez Miel
a czy mozna uzywac maki ararutowej? w anglii gdzie mieszkam skrobia ziemniaczana jest nie do dostania, a ten ararut jest jej kuchennym zamiennikiem.
Nie mam zielonego pojęcia, bo nie wiem, co to jest ararut i, przede wszystkim, nie każda mąka, to skrobia (np. mąka ziemniaczana i skrobia ziemniaczana, to jedno ale już mąka kukurydziania i skrobia kukurydziana, to zupenie co innego).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując