Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zasady stosowania filtrów w prostych, żołnierskich słowach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-03, 10:16   #22
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Zasady stosowania filtrów w prostych, żołnierskich słowach:)

Cytat:
Napisane przez laaraa
Noor dzięki moze mi sie pomyliło. Ale nigdy nic o filtrach nie słyszałam. Za miesiac wyjezdzam do stanów i przez 4 miesiace bede musiała wytrzymac w temp. 40 stopni. Własnie z wizazu dowiedziałams ie o filtrach i chce cos kupic ale nie mam zielonego pojecia co. Moze ktoś poleci mi cos do cery mieszanej.
To masz miesiąc na zdobycie próbek i testy
Z filtrami, jak z tuszem do rzęs - każdemu będzie pasować co innego. Trzeba zrobić rundkę po aptekach i wysępić próbki - nie ma rady. I przegryźć się przez KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...e&category=155

Ja mogę tylko powiedzieć, że filtry Avene uchodzą za delikatne i nawilżająco-odżywcze, ale dość ciężkie, natomiast za stosunkowo najlżejszy uchodzi Capital Soleil Ecran Ultra-Fluide Vichy (faktor ok. 60), ale jest drogi. Nieco tańszy, a też dość lekki jest podobno Anthelios Dermo-Kids (kiedyś Dermo-Pediatriks) LRP. Podobno lekki (i tanio wychodzi) jest też Spray Bio Biodermy SPF 40.
Jednak, to co na jednych wchłania się do matu, na innych pozostawia tłusta warstwę. Wypróbować trzeba samemu, bo może się okazać, że na Tobie będą się świetnie wchłaniać kremy w założeniu przeznaczone do cery suchej (na mnie np. taki krem Biodermy wchłaniał się lepiej niż fluid i spray do skóry tłustej razem wzięte).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując