Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 11:32   #2818
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

co do filtra - moglabys nie kosztuje majatku, wiec nawet, jak ci nie przypasuje, nie bedzie zalu i co najwyzej bedziesz szukac dalej. a moze akurat bedzie ci odpowiadal. ja sama nie probowalam.
a jesli chodzi o kwasy - z tych trzech, ktore podalas, nadaja sie wszystkie. duo jeszcze nie byl testowany, ale skladowo wyglada wg mnie zachecajaco tonik z BHA bedzie z kolei rozwiazaniem korzystnym cenowo, ale musialabys chyba po tym toniku jeszcze czyms sie posmarowac - czyms, co nie bedzie zapychac... z kolei przed effaclarami jakis tonik tez sie przyda. ja stosuje co pare dni effaclar k, a przed nim zazwyczaj plyny micelarne, zeby porzadnie doczyscic skore i przy tym lekko nawilzyc.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ach... teraz troche z innej beczki: wczoraj bylam sie pluskac w wodach termalnych - jak zazwyczaj po basenach mam pomarszczona skore, to tam - po kilku godzinach pluskania, skora jest taka gladka, a najlepsze w tym wszystkim - moje dwa egzemy na udzie (oba mialy srednice okolo 4-5 cm i nasilaja sie po kapieli) po prostu zniknely! pewnie za pare dni wroca, ale juz sam ten efekt przekonal mnie do wod termalnych
cloche jest offline Zgłoś do moderatora