Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CV i takie tam - proszę o pomoc...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-22, 16:43   #8
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: CV i takie tam - proszę o pomoc...

sarenka napisał(a):
> Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w pewnej firmie. Dziś drogą mailową dostałam zaproszenie na kolejną rozmowę. Pan, który napisał do mnie maila zaznaczył, że otrzymał moje CV a teraz prosi o <u>"sporządzenie formalnej oferty"</u>.. i być może jestem głupia jak but, ale kompletnie nie wiem o co mu chodzi? czy o list motywacyjny? czy o coś jeszcze innego. Dokładnie napisał tak: "Jednocześnie proszę o sporządzenie formalnej oferty, którą proszę przesłać do mnie drogą mailową lub zabrać ze sobą na nasze spotkanie."
>
> nie mam zielonego pojęcia o co mu chodzi. może Wy wiecie?!?! jutro będę do niego dzwonić, więc zapytam o co dokładnie chodzi, ale może Któraś z Was da mi jakąś wskazówkę....

Obawiam się, że powinnaś uzgodnić dokładnie, co też ów czło...nek zasiądu miał na myśli. Być może działa zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych i będzie przeprowadzał konkurs ofert, a to oznacza, że nie prosił o list motywacyjny, ale o informację o wysokości wynagrodzenia.

Tak czy siak, NIE JEST TO ZACHOWANIE STANDARDOWE.
Spokojnie usprawiedliwia więc to ewentualne dopytanie się, co też takiego w formalnej ofercie musi się znaleźć.

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując