Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 12:47   #8
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Czarne, fioletowe szminki, biale pudry ma Star Gazer dostepny w polsce, mozna zamawiac online
W takim razie poszukam po sieci, bo w sklepach pewnie nigdzie tego nie ma?


Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Do gotyckiego... kup sobie koniecznie kohl


EDIT: Wydaje mi sie ze kryolan ma cos takiego w ofercie, czarna paste .. ale czy ta bedzie trwalsza od cienia na bazie ? Watpie.. "mokre" cienie szybciej schodza z powieki niz suche.. tak tez bym odradzala na dluga gotycka impreze, wiedzac co sie tam dzieje
Nad kohlem muszę właśnie pomyśleć

Dotychczas malowałam się "standardowo", czyli eyeliner lub kredka + mocny tusz, ale jednak ten cień mnie kusi bardzo, chodzi mi o efekt mocno czarnych oczu. (Oczywiście wtedy bez czarnej szminki jednocześnie... raczej, bo mogłaby być już przesada).
Z kremowymi cieniami dużo precyzyjniej mi wychodzi (tzn dokładnie tak, jak chcę) za to te inne mi się rozłażą... Na mokro też nigdy nie próbowałam się malować, ale chyba nie mam wyjścia Poszperam na wizażu za jakimś samouczkiem...


Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Mam czarny cień w kremie z brokatem (Guerlain). Masakra!
Myslałam, że na powiece będzie super wyglądał, ale niestety, wygląda fatalnie, albo ja się nie znam na cienach kremowych (co też jest możliwe) - może ja się nie umiem tym malować?
Ja kremowymi cieniami robię zwykle grubą krechę na górnej powiece, tuż nad rzęsami, tak że się łączy z eyelinerem, i dlatego właśnie myślałam że czarny byłby idealny. Czy kholem można coś takiego zrobić? (tzn taka naprawdę gruba krecha na powiece)

Cytat:
Z tych czarnych cieni prasowanych, które na razie przetestowałam, polecam czarny Guerlain z paletki Nuit des Temps albo Collistar (tylko testowałam w perfumerii) - oba smoliscie czarne, bez drobinek.
Chyba się skuszę... mam nadzieję że tym razem nie rozpapram tego po całej twarzy :|

Cytat:
Co do czarnej szminki, nie szukałam po sklepach, ale raczej widziałam tylko w necie
Ale moim zdaniem lepsza od czarnej będzie mocna oberżyna, ciemny fiolet, brąz... A te kolory spokojnie można kupić
No właśnie takich unikam, bo mam dość pełne usta i z tymi kolorami wyglądam jakoś nie za bardzo... a z brązem to wręcz kretyńsko Może dlatego, że generalnie ciepłe barwy mi w ogóle nie pasują. Czarny też jest bardzo intensywny przecież, a jakoś wyglądał "zgrabniej" Nie wiem, w czym rzecz.
(Chociaż fiolet brzmi dobrze, muszę spróbować).

Cytat:
Edit: a khol oczywiście też polecam sama posiadam i jestem zadowolona Z tym że khol Guerlaina ma takie małe drobinki brokatowe, natomiast khole egipskie czy tunezyjskie są smoliście czarne
A gdzie te egipskie i tunezyjskie się kupuje?



DZIĘKI wszystkim za odpowiedzi!!





__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując