Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-02, 22:51   #9
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Skoro już druga część to zaczynam tak:
"IlonaP a ja głupia sądziłam, że płotkowy jest do gadania o "dupie Maryni" i o wszystkim innym"
Tak oczywiscie o dupie marynie i o cyckach ależ proszę.Co innego plotkować a co innego umawiać sie na zakupy przez 2 strony.

"jmw mnie osobiście strasznie nudzą tematy "dziecięce" (zwykle dla wszytskich poza mlodymi mamami sa dosyc nudne ) ale jakoś nie przyszloby mi do glowy o tym napomykać... no ale skoro wylewamy żale "
Tak tylko my o dzieciach piszemy 2-3 posty i koniec a nie 2 dni.

One Love ja mam w kremie i nawet sporo tej poróbki.Mam cere tłustą z rozszeżonymi porami i ten eraser sprawia że skórę ma taką gładką.Dosć szybko po nim sie świeciłam i użyłam go tylko kilka razy.Teraz leży nieużywany.Moze weżmę sie za niego znowu.Dla mnie bez rewelacji.

Atoja super tort.Ja tak n ie potrafie.A może potrafie a nie wiem.

Evelinku jeżeli moje 2/3 posta to zaśmiecanie wątku to co powiesz o 2 sronach o KUPOWANIU staników.Zaznaczam o KUPOWANIU staników i umawianiu się na wspólne ZAKUPY a nie o plotkowaniu. Bo zaczęło sie od plotek,który stanik lepszy, który komu polecacie a skończyło sie na liście ZAKUPÓW.
Rozumiem że i tak jestem na przegranej pozycji bo tylko Kasia mnie poparła a reszta biorących udział we WSPÓLNYCH ZAKUPACH STANIKÓW naskoczyła.

Dobrej nocy życzę.
Mam nadzieje,że nie będą mi się śniły STANIKI.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora