Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "DOBRY WYBÓR...?NOSEK
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 14:50   #12
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez Carika
Witam serdecznie
Mam ten sam problem i szukam tez specjalisty w poznaniu najlepiej bo mam najblizej .Chcialam sie tez zapytac czy 4500 to kazda operacja czy moze np tez kosztowac mniej?? bo u mnie nie jest za duzo roboty mam tylko troche garba hyhyhyhyhyh www.armeniaa.fotka.pl to moje pare fotek zobacz i mniej wiecej moze mi napiszesz dziekuje z gory i sefrdecznie pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Carika
aha no i jak mozesz to prosze daj jakis namiar na tego lekarza bede czekac z niecierpliwoscia
Witaj Carika
...widziałam Twoje zdjęcia i uważam, że jesteś śliczną dziewczyną i nie potrzebna Ci jest korekcja nosa! Zanim połamałam nos, to miał on wygląd bardzo zbliżony do Twojego noska i wogóle nie myślałam o op. Ale po urazie zabieg był koniecznością, zresztą sama widzisz to na moim zdjęciu powyżej. Jeśli jednak nie przemawia do Ciebie moja jak najbardziej szczera wypowiedź na temat Twojego noska, to jeśli chodzi o operację, gdzie trzeba np. zlikwidować garbek, to jest to całkowita korekcja nosa i nie ma znaczenia czy garbek jest mały czy duży, tak czy inaczej trzeba wykonać osteotomię itp. Różnica w cenie na pewno byłaby, gdyby była to operacja jedynie na nosie chrzęstnym, ale jeśli chodzi o całkowitą korekcję nosa (nos kostny + chrzęstny) to myślę, że cena jest stała, choć może się mylę... jak jest w rzeczywistości dowiesz się jak będziesz na konsultacji
Jeśli chodzi o chirurga plastycznego, to gorąco polecam Ci Pana Doktora Piotra Skupina, który udziela nam tu na forum odpowiedzi i któremu jestem ogromnie wdzięczna za nowy nosek Podaję Ci stronę Pana Doktora, znajdziesz tam informacje o konsultacjach, kontakt www.skupin.pl
Jesli miałabyś jeszcze jakieś pytania, to pisz śmiało

Pozdrawiam Cię serdecznie
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując