Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-08, 13:14   #765
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
mam tylko kilka co siostra mi cykala z zaskoczenia, za duzo nie widac, ale zawsze cos :P w sumie to tylko jedno

w ogole to mialam jeszcze dodawane po kilka pasemek nad uchem bo mnie wkurzaly te widoczne moje krotkie wlosy, a ze w kucyk nie spinam i mam ciemne wlosy to tych tulejek wcale nie widac jedna strone mialam robiona wczoraj a przed chwila sama zrobilam sobie druga hihihi
śliczne i jakie dlugie
u Ciebie to fajnie wyglada bo widac ze masz geste wlosy a u mnie to koszmar na dodatek jeszcze jasny blond.. Moge sie zapytac gdzie przedluzalas wlosy ewentualnie skad zamawialas pasemka?

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez beatka889252 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkiech


Pisze juz 2 raz i mam nadzieje ze ktos mi jednak odpisze na moje pytanie a wiedz chciala bym sie dowiedziec co sadzicie o tych wloskach czy ktos z was od tej allegrowiczki zamawial???? http://allegro.pl/item936376879_clip...cm_9 _tasm.html

no i czy 70-80 g wlosow czy nie bedzie to za malo? tyle jest wlasnie na tej aukcji :PP
jeśli nikt nie odpisal to najwidoczniej nie miał tych włosków a po zdjeciu nie ma co oceniac Jak dla mnie to 70-80 gram to za malo chyba ze chcez tylko je przedluzyc nie zagescic, nie wiem tez jakie masz swoje wlosy cienkie czy geste. Przy gestych bedzie za malo.
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora