Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana koloru włosów- Pomoc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-19, 14:49   #10
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmiana koloru włosów- Pomoc

Cytat:
Napisane przez katort Pokaż wiadomość
Ciężko się opalam.
Naturalny mam jasny/średni blond
Na zdjęciu, które zamieściłaś widzę śliczną Jasną Wiosnę. Jesteś bardzo jasna, a Twoje rysy twarzy są subtelne i delikatne. Takie rysy może mieć tylko Jasna Wiosna.

Jesteś w kolejności: jasna, ciepła, czysta

Jasne Lato wykluczyłam, właśnie ze względu na oryginalne, rzadko u nas spotykane rysy twarzy. Po za tym jesteś bardziej kontrastowa niż Jasne Lato, bardziej czysta. A Lato, jak wiadomo, należy do stłumionych typów urody.

Jasne Wiosny najładniej wyglądają w jasnych, lekko złotawych blondach. Wszelkie rudości, karmele, czy ciemne złote blondy, zgaszą Twoją eteryczną urodę.

Napisałaś, że rozjaśnianie zniszczyło Ci włosy. Proponuję Ci znalezienie salonu, w którym stosują toner, wykorzystywany do tonowania pasemek. Jest to delikatny koloryzator, do którego stosuje się 3% wodę. Niski poziom utleniacza, nie niszczy włosów. Za to pięknie rozjaśnia o 2/3 tony. Naturalnie nie proś aby zrobiono Ci pasemka. Kiedy Twój odrost będzie już widoczny i wybierzesz się na koloryzację, poproś o nałożenie samego tonera w neutralnym odcieniu (tonery mają też chłodne odcienie). Toner trzyma się ok. 20 minut. Potem powtarza się w miarę pojawiania się odrostów. Taka metoda rozjaśniania daje bardzo naturalny efekt, wydobywa nasze naturalne pasemka (blondynki często je mają) i nie niszczy włosów. Oczywiście sprawdza się to tylko u naturalnych blondynek (ze średnim lub troszkę ciemniejszym blondem). Ciemnych włosów nie rozjaśnimy tonerem.

Szczerze polecam Ci tą metodę. Od dwóch lat sama ją stosuję, mam ładny naturalny blond i niezniszczone włosy.

Wrzucam Twoje śliczne zdjęcie z paletą najlepszych kolorów dla Jasnej Wiosny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jasna_wiosna_get_the_look_pl.jpg (16,4 KB, 51 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując