Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Effaclar LRP(stosowanie, opinie, wrażenia, interakcje z innymi kremami)WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-03-16, 17:39   #22
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Duet: Active C XL - dzień / Effaclar K - noc

Pod oczy oczywiście możesz stosować, o ile tylko nie podrażni Ci spojówek Ale pamiętaj że krem zawiera alkohol, więc potencjalnie może się okazać zbyt ostry dla delikatnej skóry pod oczami. Dla mnie taki filtr to też mało. Preferuję silniejsze, bo mam bardzo jasną cerę, problemową, naczynkową, skłonną do przebarwień. Słońce nigdy nie służyło mojej cerze. Wolę używać silniejszych filtrów, zwłaszcza ze i tak nigdy nie nakładamy tych kremów tak grubo jak powinniśmy żeby zapewniały obiecaną na opakowaniu ochronę, poza tym nakładając na krem podkład jednak minimalnie osłabiamy potencjalną ochronę. Bardzo fajnie wyjaśniła mi to ostatnio Basia na swoim forum Basia pisała też o tym, że sam Effaclar ma trochę zbyt wysokie ph żeby działać jakoś super skutecznie. To delikatny krem. Nie złuszcza jakoś potwornie, raczej delikatnie. Nie wiem jaką masz cerę, ja ze swoją wolę stosować silniejsze kremy.

Pozdrawiam!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując