Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 19:13   #1108
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Loocy
Witam wszystkich jestem nastepna która tyle przeczytała o wszystkich prostowniach i nadal sie zastanawiam ostatnio w hurtownii fryzjerskiej zaproponowała mi jako profesjonalną Ceramiczna prostownica WAHLCutek 10 czy ktos o niej słyszał?
Dokładniej- to ja o niej pisałam. Miałam i oddałam po 2 dnaich do sklepu. Efekt jest faktycznie boski i bardzo trwały, bo włosy raz wyprostowane miałam proste przez dwa dni (mimo spania w gumce i ogólnie chodzenia ze związanymi włosami), ale okropnie naelektryzowała mi włosy i jest tak gorąca, że moje pocieniowane końcówki wyglądały jak spalone (zaznaczam, że szybko nią przejeżdzałam po włosach). Z włosami z tyłu radziła sobie średnio (tam mam mocno pocieniowane) a im więcej jej używałam tym bardziej "odbijały" się od głowy w drugą stronę Zmieniłam na PBM i jestem nawet zadowolona, ale pewnie są też lepsze. Włosy po Cutek wyglądały na spalone, zniszczone, dlatego napisałam, że lepsza jest prostownica z bazaru, bo efekt krótszy, ale przynajmniej włosy wyglądają ładnie.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora