Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - platyna bez siana i wypadania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-04, 23:18   #6
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Talking Dot.: platyna bez siana i wypadania

Mam jasniutkie bardzo wloski ( te ktore oczywiscie jeszcze mi pozostaly z wieloletniego dosw moge stwierdzic ze naj.. kolory sa w gamach palette, choc to farba ktora najbardziej ze wszystkich niszczy wlosy Platynowe i srebrne blondy sa najlepsze i najladniej wychodza. Z ciemnego najlepiej wyjsc rozjasniaczem do pasemek welli ME51? jakos tak tylko uwaga bo cholernie pali wlosy jest tak intensywny, trzeba bardzo pilnowac. Koncowki wiadomo sa w najgorszym stanie wiec na nie nakladamy farbe na sam koniec na doslkowie 5 do 8 minut wystarczy. NIe musisz ich potem scinac, wystarczy "wypikowac". A za cudo na zniszczone wlosy i do ich regeneracji uwazam Power Mask z SP Wella. REWELACJA. mozecie rowniez uzywac garnier Fructis kolor i blask maska 1minutowa.Jest b dobra i tylko ok 20 zl za 500 ml!! Na rozjasnione wlosy trzeba najbardziej uwazac i je pielegnowac, blond najbardziej niszczy wloski. Jak juz mam odrost spryskuje srayem rozjasniajacym, potem pod suszarka susze i tak pare razy i znowu blondzik jest piekny zamiast regenala mozecie kupic w rossmanie tez taki fioletowy szamponik, ok 7 zl a takie same efekty buziaki
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując