Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pięlęgnacja małego alergika - czyli dostaję oczopląsu w aptece
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-05, 16:51   #13
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Pięlęgnacja małego alergika - czyli dostaję oczopląsu w aptece

Czy na bank bedzie lepiej jak bedziesz sama krecic nie wiem, ale jest pewne, ze ty sama decydujesz co kladziesz na twarz i cialo i w ten sposob unikasz podrazniajacych cie substancji.
Ekstraktu z roz nie kupuj, ale moze olej sie nada? A tak wogole to ekstraktu z roz nie widzialam, ale olej tak.
Ja mysle ze zacznij od malych kroczkow. Nikt nie powiedzial i nie bedzie cie zmuszal, zebys cala pielegnacje przestawila na samorobki. ja bym nawet nie chciala, za bardzo lubie gotowce hihihi. Moze jak podoba ci sie mocznik( nie wiem czy juz probowalas balsam z mocznikiem, albo inny pordukt) to kup spbie an mazidlach mocznik. Dodaj go do jakiegos balsamu ktory lubisz. Dobrze wymieszaj, potrzasnij pare razy, daj czas na rozpuszczenie sie go i znow potrzesnij, wymieszaj. Mozesz zrobic to w malej porcji i zobaczyc czy ci sie takie stuningowany balsam spodoba. Jesli tak to wtedy dodajesz do calej butelki. Sama decydujesz jaki procent bedziezs miec mocznika( ja dalam na oko). Przy okazji mozesz poprosic o probki innych rzeczy np jakiegos oleju , probke HA co bys moga z tym olejem wymieszac. Na mazidlach sa bardzo dobre opisy, poza tym mozesz sie poradzic u pani Lidi jali byl by najlpeszy. Nie musisz kupowac duzo i calej pielegnacji zmieniac. Uzywaj gotowcow, ale mozesz je podrosowywac czyms co ci sluzy jak wlasnie mocznik dodany do balsamu i w ten sposob tanim kosztem uzyskach balsam , za ktory w aptece zaplacisz krocie hihihi. To bys miala juz pielegnacji ciala z glowy. Jesli chcesz tez cos na twarz to wlasnie pomysl o probkach. Dziewczyny nie raz pisaly ze P. Lidia jest szczodra, wiec mysle ze dala by ci wiecej niz jedna probke.

Wiem ze testy na zwierzetach nie sa wporzadku. sama jestem przeciwna, ale powiem ci szczerze, ze od kiedy mam wrazliwa cere( chodz nie tak kaprysna jak twoja, odpukac) to przymykam oko. Jesli jakis kosmetyk ci pasuje, a firma testuje ... no trudno. Trzeba cos wybrac, albo uzywam i mam spokuj z kaprysna skora, albo nie uzywam i mecze sie dalej. Wybor nalezy do ciebie.

A z samorobkami to naprawde nie idz na calosc tylko pomalu. Pros zawsze o probki i tak wyprobujesz sobie co ci pasuje i z czym polaczone. Tak czy siak i tak musisz wyprobowac gotowca czy ci sluzy i nie podrazni, i tak samo bedzie z poszczegolnymi skladnikami.
HA nie musisz mieszac z olejem. Mozesz uzyc jako nawilzacza pod krem ktory ci odpowiada. Mnie sam HA sciagal potrzebowalam tluszczu, ale wiek ze sa osoby , ktore z powodzeniem uzywaja samego HA i sa zadowolone. Moze i ty bezdiezs do nich nalezec?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując