Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Korektor antybakteryjny ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-21, 08:34   #6
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Korektor antybakteryjny ??

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Jesli cos mi czasami wyskoczy, to juz od lat stosuje korektor Dermiki, dwustronny - ma dwa kolory (jasniejszy i ciemniejszy bez), w olowku. Najlepiej go rozgrzac na palcu (czystym!) i wklepac delikatnie w zaognione miejsce. Pomaga wysuszac wypryski, ma kwas salicylowy i faktycznie tak dziala, przynajmniej na mnie. Mam juz trzeci egzemplarz i bardzo sobie chwale, mimo, ze nastolatka juz nie jestem...Jest tez baaardzo wydajny a odcienie mozna mieszac.
Zielone korektory w olowkach maja tez wszystkie firmy apteczne np Vichy, Avene (sztyft) ale osobiscie jakos nie moge sie przekonac do smarowania sie najpierw na zielono a potem nakladnia jeszcze koloru imitujacego kolor karnacji. O tym korektorze Eris bylo na forum - wpisz haslo w wyszukiwarke.
Pamietaj , ze im dyskretniej zakamuflujesz "nispodzianke" tym lepiej to bedzie wygladalo, nie mowiac juz o gojeniu. Po przyjscie do domu zmyj tez caly makijaz.
Z zeli punktowych rewelacyjnie dziala na mnie Garnierowski w tubeczce oraz klasyczny olejek herbaciany (lekko maczamy patyczek kosmetyczny w przegotowanej wodzie, skrapiamy tym olejkiem i przykladamy do aktualnej "paskudy") lub mniej sintensywny w zapachu (co tu kryc, ja ten "smrodek" lubie) olejek manuka - maja takie same wlasciwosci anybakteryjne.
Zelu Flos leku nie znam ale jak sie juz na niego zdecydujesz i przetestujesz - opisz koniecznie na KWC! Pozdrawiam!
hm no ja też juz nastolatką nie jestem (niestety...) ale od czasu do czasu coś pojedynczego mi wyskakuje... Miałam juz różne żele, ale jakos tak średnio byłam zadowolona, chyba ze ja za duzo wymagam?? czeklam nadal na dalsze porady
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując