Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-25, 21:34   #1176
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Widziałam zwiastun.. i niestety uważam, że film będzie gorszy..
po pierwsze i najważniejsze - wybrali beznadziejnych aktorów do tych ról Jeszcze ona powiedzmy, że ujdzie w tłumie, ale on? dramat
Ciało może i ma fajne, ale buzia całkiem mi nie pasuje ( ta mimika, spojrzenia) w ogóle mi nie pasują do Greya..
JA wiem tam widziałam jakiś komentarz ktoś napisał, że w końcu czytając książkę każdy ma inne wyobrażenia i wszystkim się nie dogodzi, ale jakoś mimo tego, że każdy ma inne wyobrażenia, na początku jak wypuścili info, że powstanie film, to wśród fanek książki przewijały się ciągle te same nazwiska - a więc można? można - szkoda tylko, że nie wzięli tego całkiem pod uwagę..

Widziałam też oglądając trailer, że pozmieniali trochę dialogi - to na pewno będzie mnie dodatkowo razić, ale na pewno obejrzę z ciekawości jak to przedstawili..

Zastanawiam się tylko bo tego nie wiem może mnie któraś oświeci - czy ten film to będzie ekranizacja całości trylogii czy tylko 1 tomu ?
Mi ten aktor w ogóle nie pasuje Daliby Iana Somerhaldera On ze swoim spojrzeniem byłby idealny
A to bedzie chyba tylko 1 tom

Powiem wam że jak czytałam trylogie Crossa to mi sie bardziej spodobała, chociaz ona jest troche... ostrzejsza
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując