Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe odrosty, złote końcowki-HELP
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-11, 17:04   #1
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233

Białe odrosty, złote końcowki-HELP


Zaczne od tego ze moim naturalnym kolorem wlosów jest jasny blond choc farbowane byly czesto i na rozne kolory. Jeszcze w pazdzierniku mialam kolor ciemny bordo ale jak to z kobietami bywaznudzil mi sie i zapragnelam znow byc blondynka. w listopadzie poszlam do fryzjera ktory zrobil mi pasemka (wyszly pomaranczowe ale razem z bordo komponowaly sie przyzwoicie). W styczniu poszlam znowu i tym razem po zabiegu fryzjerskim bylam prawie blondynka z ciemnymi pasemkami.Poniewaz zwalilo mi sie na glowe duzo spraw nie mialam czasu znowu isc do fryzjerki dlatego wybralam sie tam dopiero wczoraj.Fryzjerka rozjasnila mi pozostale ciemne pasemka i tu zaczyna sie problem...........dosc duze naturalnie jasne odrosty po rozjajsnianiu wyszly mi biale a reszta wlosow w kolorze zloty blond.MASAKRA!!Fryzjerka powiedziala ze juz za miesiac moge sama pofarbowac sobie wlosy ale zastanawiam sie czy jak naloze farbe (w kolorze jasnym slonecznym blondzie)to kolor sie wyrowna czy odrosty beda mialy inny kolor, rozjasnione odrosty inny i w koncu rozjasnione pofarbowane wlosy inny. Dodam ze obcinanie nie wchodzi w gre bo mam dlugie wlosy i nie chce ich scinac gdyz dobrze sie czuje w takiej dlugosci wlosow.
HELP
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując