Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-03, 08:52   #2145
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ostatnio mieszam żel hialuronowy 1% z kremem nawilżającym (robię to na dłoni), ale czasem po nałożeniu twarz jest lekko ściągnięta, czy to dlatego, że żelu dałam za dużo? Bo sam wysusza mi twarz. Mieszam tak mniej więcej 50:50, czasem mniej żelu daję, dobrze?

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Czy któraś z Was używała:

Eliksir wybielający przebarwienia i piegi
Tonik depigmentacyjny

Czy wierzyc opiniom na ZSK? Bo sa dobre

Mam przebarwienia potrądzikowe, nadal trądzik, prawie wszystko mnie zapycha więc w ogóle zrezygnowałam z drogerynych i aptecznych kosmetyków, używam tylko olejków do czyszczania, hydrolatów i kremu z JOPPA Minerals nawilżającego.
Myślicie, że te preparaty nie zobią mi krzywdy, moją cerę zapycha wiele rzeczy i miałam wieczny wysyp małych krostek na całej twarzy Zapycha mnie glikol propylenowy i butylenowy, gliceryna, masło shea i inne, parafina, parafinum liquidum itd.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując